Detoks Etkisi Nedir?


Rain-Life, bünyesinde barındırdığı filtreler sayesinde suyunuza ihtiyaç duyulan tüm mineralleri geri kazandırarak detoks etkisi yaratan su içmenizi sağlar.


Kilo Vermenize Yardımcı Olur


Rain-Life sisteminde bulunan detoks filtre ile arıtılan su vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Toksinlerin atılması metabolizmayı hızlandırdığından kilo vermeye yardımcı olur.

Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar) su moleküllerini aktive ederek kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırır ve hızlanan metabolizma sayesinde daha etkili ve hızlı kilo vermeniz sağlanır.


Vücuttaki Şekerin Düşmesine Yardımcı Olur


Alkali su, klinik araştırmalarda oldukça başarılı bir diyabet tedavisi sürdürmüştür. 49 yaşındaki bir insülin bağımlısı diyabet hastasının sadece bir aylık alkali su kullanımıyla vücudundaki şeker sayısı bir ayda 300mg/dL'den sınır değerlere kadar inmiştir.

Pankreas kendi pH değeri 8.8 ile en yüksek pH seviyesine sahip vücut sıvılarından birini, pankreas suyunu üretir. Vücuttaki kalsiyum iyonlarının bir sıkıntısı bu üretimi ve insülin hormonunun serbest bırakılmasını bozar. Bu da kanda asidikliğe yol açar. Aşırı protein birikimine neden olan tıkanmış kan damarları da pankreasın fonksiyonunu bozar. Alkali su, iyonize formda ve aşırı protein oluşumunu önlemeye yardımcı olarak, kalsiyum sağlayarak, bu durumun önlenmesine ve iyileşmesine yardımcı olur.


Kolestrol ve Yüksek Tansiyonu Önler


İç yüzeyleri içinde asidik partiküller bulunan yağ depoları ile daraltılmış damarlarımızda, birim zamanda dolaşması gereken kan miktarı değişmez. Doğal olarak daha dar bir alanda aynı miktarda kan akışı, yüzeylere uygulanan daha yüksek basınç demektir. Sonuçları herkes tarafından bilinen yüksek tansiyonu en temel haliyle bu şekilde tanımlamak mümkündür.

Kanımızın asiditesi yüksek olduğu sürece, vücudumuz bu asidik atıkları yağ asitlerine dönüştürüp belli alanlarda ama öncelikle damar çeperlerinde depolamayı sürdürecektir. Alkali su kandaki asidite oranını dengelediği için kolestrol ve yüksek tansiyonu önlemede yardımcı olur.


Kansere Karşı Etkili


Kanser hücreleri aslında vücudumuzdaki en basit yaşam formlarıdır. Sağlıklı hücrelerin yaptığı yüksek teknoloji diyebileceğimiz çalışma biçimini terk ederek gün boyunca “nefeslerini tutarak” sadece beslenip ve büyümeyi seçerler.

Unutmayın kanser, tedavisi olmayan bir hastalık değildir! Eğer alkali yaşam biçimine döner, sağlıklı beslenip alkali içecekler tüketirsek kanserli hücreleri vücudumuzdan atabiliriz.


Benzersiz Teknoloji

Rain-Life Teknolojisini Tanıyın!


Rain-Life, 28 yıldır Türkiye şartları için en iyi arıtma sistemlerini üretmek üzerine çalışmalar yürütmektedir.


Rain-Life Teknolojisi
HEMEN SATIN ALIN
Privacy Policy