Biz Kimiz


Türkiye’de 30 yıldır (Rainbow Temizlik ve Sağlık Sistemleri) 3500 m² kapalı alana sahip Ankara ve İstanbul Rainbow Plazalarında hizmet vermekteyiz.

Türkiye’ye 28 yıl önce su arıtma sistemlerini getiren ilk firmayız. Bünyemizde bulunan Rain-Life markası ile 8 yıldır Alkali su arıtma sistemlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Son olarak bünyemize RainOzon ozon jeneratörünü katarak bu alanda da müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Rain-Life

Rainbow Türkiye grubunun tescilli markasıdır.

İşimiz, beş temel değere dayanırRexair LLC


Rexair, 1936 yılından bu yana Rainbow Temizlik Sistemini üretmektedir ve dünya genelinde milyonlarca memnun müşteriye sahiptir. Tüm Rainbow ürünleri bağımsız Rainbow Yetkili Dağıtıcı ağı ve bunların profesyonel satış organizasyonları üzerinden tanıtılmakta ve satılmaktadır.

Rexair, LLC’nin Dünya Çapında Genel Merkezi, ABD, Michigan, Troy’da bulunmaktadır. Rainbow Temizlik Sisteminin dünya genelinde satışı, pazarlanması ve bağımsız dağıtım ağı buradan koordine edilmekte ve yönetilmektedir.

Rainbow, Rexair’in ABD’nin Michigan Eyaletinde bulunan Cadillac kasabasındaki en son teknoloji ürünü, ISO 9001 sertifikalı üretim ve teknoloji merkezinde sadece yüksek kalitedeki malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Her bir Rainbow ürününün yüksek dayanıklılık ve performans standartlarımızı karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrolleri uygulanıyor.

Rainbow Türkiye


Firmamız Rexair LLC firmasına ait Rainbow markasının Türkiye distribütörlüğünü 30 yıldır yürütmekte ve Türkiye’de kapıdan satış sistemine öncülük etmenin haklı gururunu taşımaktadır.


Rainbow Uluslararası Toplantıları


Rainbow her yıl geleneksel olarak dünyanın çeşitli ülkelerinde başarılı satış ağlarının bir araya geldiği toplantılar düzenler. Düzenlenen bu toplantılarda yapılan çekilişlerle para ödülleri, Rainbow Temizlik sistemleri hediye etmektedir. Rainbow Türkiye olarak bir çok defa Rainbow satış organizasyonları arasında en çok satış yapan organizasyon olarak şampiyonluklar yaşamıştır.


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

www.rainbow.com.tr


Rainbow markası hakkında daha fazla bilgi almak için Rainbow internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ya da bizi bir arkadaşınıza sorun mutlaka bizi tanıyan bir arkadaşınız vardır


Rainbow Web Sitesi
HEMEN SATIN ALIN
Privacy Policy