Rain-Life Teknolojisi'ni Tanıyın


Türkiye’ye 28 yıl önce su arıtma sistemlerini getiren ilk firmayız. Bünyemizde bulunan Rain-Life markası ile 15 yıldır Alkali Su Arıtma Sistemlerini müşterilerimize sunuyoruz.


Ters Ozmos Teknolojisi

Ters ozmos teknolojisi, suyun kaliteli, güvenilir ve içilebilir hale gelmesini sağlayan su arıtma teknolojisidir. Dünyanın %98,3’ü Ters Ozmos teknolojisini tercih etmektedir.

Suyun molekül yapısında filtrasyon yaparak şebeke suyundan kaliteli içme suyu elde edilir. İlaç ve gıda sektöründe kullanılan en yaygın teknolojidir.

EWG(Environmental Working Group), en etkili ve sağlıklı filtreleme için ters ozmos teknolojisini önermektedir.


ORP Teknolojisi

ORP (Oxidation Reduction Potential) suyun kalitesini ve antioksidan özellikte olup olmadığını belirlemek için kullanılan bir ölçüdür. Rain-Life, ORP sensörleri sayesinde suyunuzun kalitesini arttırır. ORP değerlerini negatif hale getirir ve size her zaman sağlıklı ve kaliteli bir su temini sağlar.

Çalışma Prensibi


Çapraz akış yöntemiyle çalışan membranın bir hattından istenmeyen maddelerin bulunduğu atık su tahliye edilirken, çapraz akışın diğer hattından alınan temiz suyun alkali ve mineralli filtreden geçirilerek düşen mineral oranını artırılır ve su basınçlı bir tanka toplanır.

Tanklardan sonra post karbon ve Detox+ mineralli filtrelerden geçirilerek içime hazır, temiz ve sağlıklı su temin edilir.

6+2 Filtre Sistemi

Rain-Life olarak, klasik su arıtma cihazlarının aksine suyu sadece nötralize etmiyor, aynı zamanda suya eskiden sahip olduğu mineralleri geri kazandırıyor ve suyu alkali hale getiriyoruz.
Bu sayede önce suyunuzu sonra da onu tüketen sizleri sağlıklı forma ulaştırıyoruz. Evinize sağlıklı su getirmek için teknolojimizi sürekli geliştiriyor ve suyunuzu güvenle tüketmenizi sağlıyoruz.

Su Tüketiminin Önemi

Su ve Yaşam;


İnsalık tarihine baktığımızda tüm yerleşim alanları suyun olduğu yerlerdedir. Su varsa yaşam bitkilerde, hayvanlarda ve biz insanlarda süregelmektedir.

Bu nedenle temiz, güvenli içme suyuna erişim kesinlikle hayati önem taşımaktadır.


Dünyanın ¾ 'ü su iken vücudumuzun %75'ini su oluşturuyor. insan yaşlandıkça bu oran %60 lara düşüyor.

Su iyi ve etkin bir kan dolaşımı için temel bir madde olduğu gibi vücuttaki toksinlerin de atılmasını sağlar. Aynı zamanda su vücudun soğutma sistemidir.

“İnsan yeterli miktarda ve kalitede su tüketmediğinde bağışıklık sisteminin çökmesi ve hastalıklardan korunamaz bir hale gelmesi kaçınılmazdır. Doğru su içerek yaşamak, başta insanlar olmak üzere tüm canlılar için hayatın en önemli gereksinimidir.

Sertifikalarımız

İşimizi iyi yapabilmek için tüm faaliyet alanlarımızda kalite bilincini sistematik olarak sağlamayı hedefliyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Ulusal ve uluslararası mevzuat ve kalite standartları çerçevesinde, çalışan ve müşteri memnuniyetine odaklanarak çevre duyarlılığı bilinciyle çalışıyoruz.

Su Analiz Sonuç ve Raporları

Her daim kaliteli bir su içtiğinizi garanti edebilmek için saygın kurum, kuruluş ve laboratuvarlarda düzenli olarak su analizi yaptırıyoruz.


Acil teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Destek hattımıza ulaşın


Rain-Life sizi yarı yolda bırakmaz! Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.


0312 466 16 00

HEMEN SATIN ALIN
Privacy Policy